1 grudnia 2023

Oferta pracy Audytor GLOBALG.A.P.

Zapraszamy zainteresowanych kandydatów do aplikowania na stanowisko Audytor GLOBALG.A.P.

Aktualnie poszukujemy personel zamieszkały w województwie Wielkopolskim lub Dolnośląskim.

Kiwa należy do grona 20 liderów światowego rynku badań, inspekcji i certyfikacji (Testing, Inspection and Certification, TIC). Jakość naszych usług z zakresu certyfikacji i audytu na rynku żywności to zaufanie i zadowolenie z dobrej współpracy. Ciągłe doskonalenie oraz międzynarodowa wymiana doświadczeń pozwala na poszerzanie kwalifikacji i ciekawe środowisko pracy.

Jaki będzie Twój zakres obowiązków?

  • Praca na stanowisku audytora GLOBALG.A.P. w obszarze rolnictwa i praktyk socjalnym (sektor produkcji rolnej)

  • Praca na terenie całego kraju oraz wyjazdy w delegacje za granicę (komunikacja w jęz. Angielskim jest obowiązkowa)

  • Przygotowywanie raportów z audytów w jęz. angielskim

  • Uczestnictwo w obowiązkowych szkoleniach i egzaminach potrzebnych do uzyskiwania kwalifikacji

  • Praca u klienta oraz biurowa w domu (home-office)

  • Podnoszenie kwalifikacji i poszerzanie wiedzy z zakresu przepisów prawa żywnościowego

  • Uczestnictwo w spotkaniach technicznych

Jakie są nasze wymagania?

  • Dyplom ukończenia szkoły wyższej w dziedzinie pokrewnej zakresowi (np. Rolnictwo, Agrotechnika, Agronomia, Produkcja Żywności, Bezpieczeństwo Żywności itp.
  • Minimum 4-letnie doświadczenie zdobyte w sektorze świeżej produkcji roślinnej (np. praca w podobnej jednostce, audytor Integrowanej Produkcji, gospodarstwo rolne, praca w zakładzie produkcyjnym, Specjalista ds. Kontroli lub Pełnomocnik ds. Jakości w pokrewnej firmie itp.
  • Płynna znajomość jęz. angielskiego w mowie i piśmie
  • Obowiązkowa znajomość standardu GLOBALG.A.P., Integrowanej Produkcji Roślin oraz zasad uprawy w rolnictwie (znajomość zagadnień z zakresu nawadniania, stosowania środków ochrony roślin, nawożenia)
  • Obowiązkowa znajomość standardu GRASP oraz doświadczenie w zakresie audytów socjalnych i etycznych
  • Obowiązkowe podstawowe szkolenie z HACCP, higieny produkcji i łańcucha dostaw
  • Prawo jazdy kat. B
  • Obsługa MS Office (Word, Excel, Powerpoint)
  • Umiejętność pracy w zespole, elastyczność i komunikatywność do klienta
  • Szkolenie Audytora Wiodącego wg ISO, egzamin audytora z produkcji ekologicznej oraz poszerzona wiedza z zakresów prawa żywnościowego, bioróżnorodności i prawa pracy będą mile widziane

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt poprzez formularz na stronie Kontakt .Prosimy o nieprzesyłanie zgłoszeń, które nie spełniają opisanych wymagań. Informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje

Co oferujemy?

  • Umowę o pracę w międzynarodowej firmie
  • Możliwość rozwoju kwalifikacji w zależności od posiadanych kompetencji
  • Ciekawe i zróżnicowane środowisko pracy (także audyty za granicą)
  • Samochód służbowy i narzędzia do pracy (komputer, telefon)
  • Abonament w ramach prywatnej opieki medycznej
  • Regularne szkolenia wewnętrzne
  • Prywatna opieka medyczna
  • Ubezpieczenie na życie
  • Możliwość uzyskania uprawnień.

    Zapraszamy do kontaktu z Kiwa w Polsce