Ledelse

Ledelsen i Norge

Navn Tittel E-post
Karsten Warloe Administrerende direktør karsten.warloe@kiwa.com
Marianne Lafton HR-direktør marianne.lafton@kiwa.com
Trine Haugvaldstad CFO/Økonomidirektør trine.haugvaldstad@kiwa.com
Tone Margunn Bue Direktør Kvalitet og HMS tone.margunn.bue@kiwa.com
Anne-Cathrine Sandø Direktør Kommunikasjon og digitalisering anne-cathrine.sando@kiwa.com
Patrik Berggren Direktør Testing og inspeksjon patrik.berggren@kiwa.com
Siv Emanuelsen Direktør Kurs og konsulenttjenester siv.emanuelsen@kiwa.com
Anita Blomberg Direktør Sertifisering anita.blomberg@kiwa.com